+380 97 009 44 44

м. Львів, вул. Чупринки 62

Пн-Пт 09:30 - 19:00
Сб 9:00 - 15:00
Нд — вихідний

Пн-Пт 09:30 - 19:00
Сб 9:00 - 15:00
Нд — вихідний

Чи потрібно ходити до косметолога? Copy

Косметичні процедури прийнято вважати головними союзниками жінок у боротьбі за вічну молодість і нев’янучу красу – проте регулярні походи в салони краси можуть привести до .. передчасного старіння

Міф 1. Косметичні хитрування дозволяють загальмувати процес старіння

Це найпоширеніша помилка, наполегливо підтримувана косметологами і в глянсових журналах. Не дивно – адже на цьому міфі грунтується їх фінансове благополуччя. Будь-які косметичні процедури працюють лише на поверхневому шарі шкіри, у той час як основні вікові зміни відбуваються в глибоких шарах (у дермі та епідермісі), – вважає Тетяна Мішина, к. м. н., лікар-дерматокосметолог . – Тому жодна салонна послуга не може запобігти появі зморшок, а здатна лише візуально зробити менш помітними вже наявні за умови, що жінка буде працювати над своєю зовнішністю систематично. Косметичний догляд можна порівняти з постійними спортивними заняттями , без яких навіть самий видатний атлет швидко втрачає форму.

Міф 2. Чим частіше вдаєшся до косметичних процедур, тим краще виглядаєш

Від надмірного і нерозумного застосування косметичних процедур і препаратів шкіра старіє швидше, особливо якщо вони застосовуються не за показаннями, – стверджує Анна Стенько, к. м. н., заввідділенням Інституту пластичної хірургії і косметології . – Будь-які косметичні процедури, навіть самі щадні, краще проходити курсами. В інший час шкірі необхідно давати відпочинок. Перевантажувати шкіру нескінченними «вливаннями» в кращому випадку марно, у гіршому – небезпечно.
«Розпещена» шкіра буде не в змозі адекватно відповісти навіть на самі «сильнодіючі» косметичні процедури.

Міф 3. Косметологи точно знають, що потрібно шкірі

Очевидні проблеми косметологи дійсно бачать відразу. Але повністю позбавити від них своїх клієнтів вони не в змозі. Шкіра дзеркально відображає внутрішні проблеми організму, – розповідає Тамара Юріна м. н., Лікар-ендокринолог . – Завзяті прищі на обличчі можуть бути викликані неполадками в роботі шлунково-кишкового тракту, сальне волосся, як правило, свідчать про проблеми з гормональним статусом, а червоні сверблячі плями на обличчі вказують на збої в роботі печінки. Зі стійкими проблемами спочатку краще звернутися до лікаря.

Міф 4. Чим процедура дорожче, тим вона ефективніша

Ціни на послуги салонів ніким не контролюються, – підприємство призначає їх само, виходячи з величини орендної плати, витрат на утримання салону і вартості косметичних препаратів, – розповідає Тетяна Мішина. – Важливий і ефект новизни – нещодавно з’явилися послуги коштують по максимуму. Не поспішайте їх випробувати на собі, будь-яке нововведення загрожує неприємними сюрпризами. Плюси процедур-довгожителів – вони надійніші, дешевше, а ефект від їх застосування більш передбачуваний.

МАСАЖ

Рекомендовано: з 25 років.

Що робить: покращує тонус і зовнішній вигляд шкіри, підтримує м’язовий корсет, моделює овал обличчя, візуально розгладжує зморшки.

Періодичність: 1 раз на 3 тижні або щорічний курс (5-8 процедур)

ЧИЩЕННЯ ОСОБИ

Рекомендована: за показаннями.

Що робить : очищає пори видаляє відмерлі клітини, покращує колір обличчя.
Періодичність: за показаннями – раз на три тижні, при нормальному стані шкіри – раз на півроку.

МАСКИ

Рекомендовані: з 25 років.

Що роблять: залежно від типу – живлять, зволожують, тонізують, стягують пори і т. д. Періодичність : 1 -2 рази на тиждень.

ПІЛІНГ

Рекомендовано: за показаннями.

Що робить: відлущує верхній шари шкіри за допомогою косметичних засобів або спеціальних апаратів (обертових щіточок).
Періодичність: раз на місяць.

Контакти

Тут ви можете записатись на прийом,
а також дізнатись де ми знаходимось та наші контакти

Записатись на прийом

Після заповнення поля ми зв’яжемось з вами протягом декількох хвилин

Потрібний лікар

Номер телефону
+38097 009 4444
FAX +380 32 237 3943
Адреса
79044, Україна, м. Львів вул. Чупринки, 62
(вхід з вул. Жуковського)
Графік роботи
Пн-Пт 09:30 - 19:00
Сб 09:00 - 15:00
Нд — вихідний