+380 97 009 44 44

м. Львів, вул. Чупринки 62

Пн-Пт 09:30 - 19:00
Сб 9:00 - 15:00
Нд — вихідний

Пн-Пт 09:30 - 19:00
Сб 9:00 - 15:00
Нд — вихідний

Медичний центр
«Академічна медична група (AMG)»

Медичний центр «Академічна медична група AMG» – це багатопрофільний приватний медичний заклад м. Львова, створений з урахуванням досвіду світової медицини для надання високопрофесійної медичної допомоги під загальним керівництвом спеціаліста інтерніста/ревматолога/дерматокосметолога, доктора мед. наук, професора Львівського національного мед. університету ім. Д. Галицького, зав. кафедри сімейної медицини (попередньо кафедри терапії та дерматовенерології), академіка Академії наук вищої освіти України Надашкевича Олега Никоновича, котрий сам працює в середині структури і знаходиться в статусі «лікар-бренд»

В основу роботи центру покладено європейські протоколи діагностики та лікування. Наші фахівці – експерти у своїй сфері діяльності та професіонали високого класу, знавці суміжних напрямків медицини і новатори, які вільно володіють англійською мовою, бездоганно засвоїли теорію й практичні навики, безперервно прогресують: професори, доценти, доктори й кандидати медичних наук та провідні фахівці з багаторічним досвідом роботи. Щоденно в АМG працюють: спеціаліст ультразвукової діагностики, ревматолог, невролог, гастроентеролог (дорослий та дитячий), дерматовенеролог, косметолог, лікар естетист-ін’єкціоніст, спеціаліст лазерної косметології, кардіолог, дієтолог, антиейджинг спеціаліст; проводяться онлайн консультації; консультує спеціаліст з естетичної медицини і пластичний хірург з Бразилії – країни з високим рівнем розвитком цього напрямку медицини. При потребі індивідуально організовуються онлайн консультації з зарубіжними професорами різних спеціальностей. Наш центр також надає консультації онлайн via viber та skype іншим медичним центрам і окремим пацієнтам, хто перебуває за межами України (зв’язок через acadmedgroup@gmail.com).
Великий досвід лікування хворих із поліартритами й запальними хворобами хребта та одночасне максимально глибоке оволодіння спеціальностями ревматологія і дерматовенерологія дозволило проф. Надашкевичу стати міжнародним експертом з проблеми анкілозивного спондиліту (хвороба Бехтерєва), ревматоїдного артриту, псоріатичного артриту/псоріазу шкіри, синдрому Рейно і склеродермії та активно працювати в наукових товариствах Assessment of SpondyloArthritis international Society, Group for Research and Assessment of Psoriasis and Psoriatic Arthritis, European Scleroderma Trials and Research Group. Проф. Надашкевич є також експертом з діагностики і лікування шкірних проявів внутрішніх хвороб, аутоімунних та інфекційно-алергічних хвороб, васкулітів, системних хвороб сполучної тканини (вовчак), міозитів, фіброміалгії й інших больових синдромів, гарячкових станів неясної етіології. Упродовж багатьох років проф. Надашкевич розв’язує різноманітні складні діагностичні задачі в межах України.
Чудова школа, широкий клінічний досвід, багаторазові стажування та робота / обмін досвідом в зарубіжних клініках і університетах, постійне застосування англійської мови, співпраця з зарубіжними професорами, активна участь у міжнародних дослідницьких товариствах і конгресах, наявність висококваліфікованих партнерів, висока працездатність, покликання до роботи в медицині, уміння працювати в колективі, оптимальний підбір спеціалістів та їх безперервне самовдосконалення, в тому числі шляхом участі в конференціях та консиліумах різнопрофільних спеціалістів, дозволяють спеціалістам медичного центру AMG з високою точністю діагностувати хвороби у пацієнтів з застосуванням мінімуму лабораторних обстежень, тобто працювати під час консультацій (безпосередньо в медичному центрі, на візитах до пацієнтів та онлайн) з високим коефіцієнтом ефективність/вартість під слоганом «максимально точний діагноз при мінімумі лабораторних обстежень».Філософією медичного центру AMG є цілісна гармонія здорового організму і краси з можливістю коригувати викликані хворобами (склеродермія, вовчак, міозит, паннікуліт, акне) дефекти шкіри з допомогою ін’єкцій філерами на основі гіалуронової кислоти чи гідроксиапатиту кальцію та застосовувати ботулотоксини не тільки для ліквідації зморшок на шкірі, але і проводити патогенетичне лікування ботулотоксинами низки хвороб: синдром Рейно, комплексний регіональний болевий синдром, мігрень, гіпергідроз, хвороба Паркінсона, слинотеча, тригемінальна невралгія, генералізована та м’язеві дистонії, блефароспазм та ін. На базі центру на науковому і високопрофесійному медичному рівні працює кабінет естетики і косметології під керівництвом кандидата медичних наук, лікаря-дерматовенеролога Шмиги Тетяни Вікторівни, де надається повний спектр сервісів естетичної медицини й косметології і проводиться корекція викликаних хворобами дефектів шкіри. Наші програми краси поєднують у собі переваги різних підходів та глибокого знання анатомії й медицини в цілому і приносять позитивні результати вже після перших процедур. В центрі проходить визначення спеціалістами яким саме хворим з внутрішніми, ревматичними і дерматовенерологічними патологіями можливо застосовувати маніпуляції естетичної медицини в залежності від активності процесу. І все це – індивідуально для кожного пацієнта!
Важливо згадати про наявність серед апаратних методів лікування надсучасного лазера LUMENIS M22 (IPL, Nd:YAG, ResurFX), що у вмілих руках фахівців (проф. Надашкевич, доктори Ольга Яріш та Тетяна Шмига) ЗДІЙСНЮЄ ЧУДО: фотоомолодження, вирівнювання кольору обличчя, видалення видимих підшкірних судинок (обличчя / тіло), успішне лікування розацеа / демодекозу – нормалізація кольору обличчя, успішне лікування акне / постакне рубців, ліквідація стрій (розтяжок) / рубців / пігментацій, лазерна блефаропластика, активація росту волосся. Косметологи медичного центру володіють технікою ниткового ліфтингу і застосовують різноманітні ліфтингові нитки, в тому числі Aptos.
Дерматовенерологи центру, окрім висококваліфікованих дерматовенерологічних консультацій, різними методами перфектно видаляють новоутвори шкіри (бородавки, папіломи та інші). Нашою перевагою слід вважати те, що в АМG накопичено великий успішний досвід лікування псоріазу шкіри та інших органів з використанням фототерапії лампою UVB-311 та високотехнологічних біологічних препаратів найбільш авторитетних у світі фармацевтичних компаній згідно з Європейськими стандартами; при цьому застосовуються блокатори тумор-некротичного фактору альфа, блокатори інтерлейкінів 12, 17, 23 й блокатор янус-кінази 3 – тофацитиніб, який у багатьох країнах почали успішно застосовувати також для лікування іншого аутоімунного захворювання – вітиліго (втрата пігменту шкіри з появою світлих плям).
Сучасне ультразвукове діагностичне обладнання експертного класу дозволяє проводити унікальні дослідження для виявлення захворювань на ранніх стадіях розвитку і пунктувати суглоби під ультразвуковою навігацією. Перевагою АМG є те, що ревматологи, неврологи, гастроентерологи та інші спеціалісти нашого центру приймають безпосередню участь в процесі ультразвукового дослідження внутрішніх органів, щитовидної залози, молочних залоз, судин, м’ягких тканин, м’язів, суглобів та інших органів і систем, що значно підвищує діагностичну цінність цього надзвичайно важливого методу обстеження. Гастроентерологи AMG мають можливість використовувати унікальну і надзвичайно діагностично цінну функцію ультразвукової системи APLIO модель TUS-А300 – фіброеластографію, яка дає можливість виявити фіброз печінки, встановити його стадію і надалі досягати зворотних позитивних змін, чи запобігати розвитку цирозу печінки при найрізноманітніших хворобах печінки, в тому числі при хронічному вірусному гепатиті С; методика лікування хронічного гепатиту С під контролем фіброеластографії засвоєна в АМG.
Найбільш сучасними методиками діагностики і лікування в АМG забезпечені також підрозділи неврології і педіатрії. Наприклад: при м’язевих дистоніях застосовується локальне лікування ботулотоксинами під ультразвуковою навігацією. Важливою частиною роботи педіатричного підрозділу є науковий моніторинг та лікування дітей з ожирінням і метаболічним синдромом. При цьому визначається надлишкова маса тіла, досліджуються артеріальна гіпертензія, функція нирок, дисліпідемія, базальні гіперглікемія й гіперінсулінемія, інсулінорезистентність та гіперлептинемія; виконується ехокардіографічне дослідження з визначенням геометрії/скоротливої здатності лівого шлуночка. За результатами досліджень застосовуються відповідні заходи для нівелювання факторів ризику та корекції порушень; з дітками і дорослими працює дієтолог.
Відвідавши медичний центр «Академічна медична група (AMG)», Ви отримаєте набагато більше інформації про наш колектив, про можливості сучасної медицини щодо профілактики і лікування недуг, а також щодо Вашої перспективи виглядати ще привабливіше і яскравіше.
Ми цінуємо професіоналізм і любимо наших пацієнтів та гостей. В AMG Вам завжди раді!

Наші
спеціалісти

У нас працюють лише професіонали своєї справи

Надашкевич Олег Никонович

Ревматолог, дерматовенеролог, косметолог, анти-ейджинг

Бідюк Ольга Антонівна

Лікар-гастроентеролог вищої категорії, головний гастроентеролог Львова

Пeлипишин Марія Михайлівна

Невропатолог
Гінеколог Склярова

Склярова Валентина Олександрівна

Лікар-гінеколог вищої категорії

Шмига Тетяна Вікторівна

Дерматовенеролог, косметолог, інє'екціоніст, фахівець естетичної медицини
Лікар кардіолог Кузьмяк Оксана Борисівна

Кузьмяк Оксана Борисівна

Лікар-кардіолог

Лиховид Павло Богданович

Ревматолог
Лікар-дерматовенеролог

Паращук Богдан Миронович

Дерматовенеролог

Мота Ірина Степанівна

УЗД-спеціаліст
Гінеколог Склярова
Лікар кардіолог Кузьмяк Оксана Борисівна
Лікар-дерматовенеролог

Надашкевич Олег Никонович

Доктор медичних наук, професор, академік АН ВО України, завідувач кафедри медицини ЛНМУ імені Данила Галицького, член Президії асоціації ревматологів України, член міжнародних наукових медичних організацій ASAS, EUSTAR, EULAR, SCTC.

Бідюк Ольга Антонівна

Лікар-гастроентеролог вищої категорії з 30-річним досвідом, завідувач відділенням другого гастроентерологічного відділення К5МКЛ

Пeлипишин Марія Михайлівна

Лікар-невропатолог вищої категорії з 11-річним досвідом, провідний спеціаліст

Склярова Валентина Олександрівна

Доктор медичних наук, доцент, лікар-гінеколог вищої категорії з 21-річним досвідом, фахівець естетичної медицини

Шмига Тетяна Вікторівна

Зав. відділенням дерматовенерології, кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог першої кваліфікаційної категорії з 11-річним досвідом роботи, спеціаліст з естетичної медицини, лікар-ін’єкціоніст, косметолог, сертифікований лікар ниткового ліфтингу APTOS, член УАЛДВК

Кузьмяк Оксана Борисівна

Лиховид Павло Богданович

Лікар-ревматолог, провідний спеціаліст

Паращук Богдан Миронович

Кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог вищої категорії з 19-річним досвідом роботи, доцент ЛНМУ імені Данила Галицького, фахівець хірургії шкіри

Мота Ірина Степанівна

Лікар - радіолог, провідний спеціаліст ультразвукової діагностики

Контакти

Тут ви можете записатись на прийом,
а також дізнатись де ми знаходимось та наші контакти

Записатись на прийом

Після заповнення поля ми зв’яжемось з вами протягом декількох хвилин

Потрібний лікар

Номер телефону
+38097 009 4444
FAX +380 32 237 3943
Адреса
79044, Україна, м. Львів вул. Чупринки, 62
(вхід з вул. Жуковського)
Графік роботи
Пн-Пт 09:30 - 19:00
Сб 09:00 - 15:00
Нд — вихідний