Контурна пластика – це метод виповнення зморшок, корекція форми та зміна об ємів на обличчі та по тілу. За допомогою ін’єкцій, що виконуються на різну глибину можна усунути вікові зміни шкіри, та суттєво покращити зовнішній вигляд людини.
ПРЕПАРАТИ ДЛЯ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ.
Для контурної пластики ми використовуємо препарати таких компаній:
Рестілайн (Restylane), та Белотеро (Belotero). Наповнювачі, які використовуємо ми, є високоякісними імплантами, які біодеградують та з часом безпечно виводяться з організму. Це філери (наповнювачі) на основі гіалуронової кислоти. Гель на основі гіалуронової кислоти вводиться в шкіру або під шкіру виповнюючи і розрівнюючи зморшки на обличчі. Також філерами можна моделювати форму носа, підборіддя, кути нижньої щелепи, заповнювати носослізну борозну, збільшувати губи або корегувати форму губ, корегувати форму вилиць і при потребі збільшувати їх. Тобто контурна пластика на сьогодні, це є хороша альтернатива пластичній хірургії. За допомогою контурної пластики можна омолоджувати вигляд шиї, декольте та кистей рук. Одними з найвідоміших підрозділів у контурній пластиці є збільшення губ і корекція носогубних складок та моделювання вилиць.
КОНТУРНА ПЛАСТИКА ВИЛИЦЬ:
Для контурної пластики вилиць потрібні в’язкі, щільні філлери, які гарно зберігають задану їм форму і об єм. Їх дія триває, поки вони не розщепляться в тканинах, – до 2 років. Це гарантує їх безпеку. У цих перевірених препаратів немає ніяких протипоказань. Основна складова перпаратів, які ми використовуємо – стабілізована гіалуронова кислота.
КОНТУРНА ПЛАСТИКА ПІДБОРІДДЯ:
Для контурної пластики підборіддя найчастіше потрібні в’язкі, щільні філлери. Контурна пластика дозволяє сформувати пружний і чіткий контур. При потребі можна додати об єму або дещо змінити форму чи видовжити підборіддя.
КОНТУРНА ПЛАСТИКА НОСОСЛІЗНИХ БОРОЗЕН:
Носослізні борозни утворюються внаслідок птозу тканин, зменшенні жирових пакетів, розтягуванні зв язок та старінню. Контурна пластика допоможе заповнити втрачений об’єм, надасть обличчю здоровий, більш свіжий погляд і відпочивший вигляд.
КОНТУРНА ПЛАСТИКА МІЖБРІВНОЇ СКЛАДКИ:
Одна з найпоширеніших статичних зморшок є міжбрівна складка, що надає обличчю похмурого вигляду. Зазвичай, міжбрівну складку блокують ін’єкціями Диспорту, але, часом, між бровами настільки глибока складка, що її доводиться заповнювати філерами гіалуронової кислоти. Для заповнення міжбрівної складки найчастіше використовується близько 0,2 мл.
ПЕРЕВАГИ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ:
- Ефект моментальний;
- Гідна альтернатива хірургічним операціям;
- Результати після проведених процедур зберігаються на довгий час;
- Поєднується в комплексі з багатьма іншими процедурами омолодження і навіть операціями;
- Не потрібно ніякої додаткової підготовки перед процедурою.
ПОБІЧНА ДІЯ ПІСЛЯ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ:
Побічні ефекти в 98% випадків зовсім відсутні. Лише у 2% пацієнтів протягом наступних трьох тижнів після процедури можуть спостерігатися такі побічні ефекти:
- Невеликий набряк;
- Свербіж;
- Почервоніння шкіри в місцях введення препарату.
КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР:
Контурна пластика відноситься до ряду одноразових процедур. Після першої процедури контурної пластики результат зберігається до 12 місяців. Контурна пластика губ або носогубних складок вимагає тільки корекції. Корекція після процедури може знадобитися через 6-12 місяців з моменту першої процедури.
Призначається контурна пластика людям у віці від 18 років, а сама процедура триває не довше години.
Після процедури в зоні обробки може спостерігатися набряк і почервоніння шкіри, але через два дні помітний ефект – і він вражає!
ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ
- за 2-3 дні до процедури утриматись від прийому алкоголю
- за 2-3 дні виключити прийом антикоагулянтів (аспирин, гепарин та ін)
ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ:
- Онкологічні захворювання;
- Епілепсія;
- Герпес у стадії загострення;
- Захворювання крові;
- Вагітність;
- Період лактації;
- Гострі інфекційні захворювання;
- Індивідуальна непереносимість гіалуронової кислоти
Radiesse (Радієс) 0.8 mlКорекція шиї і декольтеЧИ Є АЛЬТЕРНАТИВА КОНТУРНІЙ ПЛАСТИЦІ?
Вважається, що контурна пластика ефективна лише при введенні гіалуронової кислоти, але деякі косметологи пропонують альтернативні методи. Так, пацієнтам пропонують введення рідкого силікону, біополімерного гелю, акрилу і інших синтетичних складових. Насправді, ряд досліджень вже давно поставив крапку в цьому питанні, розкривши особливості поведінки полімерів в чужорідному середовищі. Зокрема, достовірно відомо, що силіконові включення здатні мігрувати по тілу. Крім того, хвалені «вічні» ін’єкції можуть внаслідок розпаду первинної форми викликати нерівномірність шкірного покриву, зміну натурального кольору шкіри в місцях ін’єкції. У деяких країнах ін’єкції силікону заборонені до використання в косметології. Але не тільки цим вигідно відрізняється кислота від штучних гелів. Вона гіпоалергенна, вироблена з рослинної сировини, біосумісна. Ці плюси виправдовують хай не вічний, але все ж тривалий ефект від її застосування!