+380 97 009 44 44

м. Львів, вул. Чупринки 62

Пн-Пт 09:30 - 19:00
Сб 9:00 - 15:00
Нд — вихідний

Пн-Пт 09:30 - 19:00
Сб 9:00 - 15:00
Нд — вихідний

Мезотерапія

Шмига Тетяна Вікторівна

Зав. відділенням дерматовенерології, кандидат медичних наук, лікар-дерматовенеролог першої кваліфікаційної категорії з 10-річним досвідом роботи, спеціаліст з естетичної медицини, лікар-ін’єкціоніст, косметолог, сертифікований лікар ниткового ліфтингу APTOS, член УАЛДВК

Ціни
Мезотерапія обличчя і тіла
Stamin C 5 ml 800
Skin optimize 1 ml 160
Skin Firming 1 ml 200
PromoItalia 0,5 ml 1500
Fat apoptosis 5 ml 800
PB Serum Lift (колагенда, DMAE, віт. C) – 5 ml 1200
PB Serum Slim (ліпаза) 5 ml 1000
PB Serum Smooth (колагеназа) 5 ml 1000
PB Serum Drain (гіалуронідаза) 5 ml 1000
Fat Apoptosis 10 ml 1600
Fat Apoptosis 20 ml 2300
Fat Apoptosis 50 ml 3850
Двуада 10 ml 1800
Тріада 15 ml 2800
Ферментний комплекс High 8500
Ферментний комплекс Low 6900
Ферментний комплекс Medium 7500

Мезотерапія – це наука про вплив на сполучну тканину, нервову, гуморальну та імунну системи, яке досягається як за рахунок механічного впливу голкою на нервові рецептори, так і за рахунок фармакологічної дії застосовуваних ліків. Даний метод досить давно використовується в косметології, хоча спочатку застосовувався виключно в лікувальних медичних цілях. Перевагою даної методики є введення біологічно активних речовин в “проблемну зону” для отримання яскраво вираженого результату в найкоротші терміни. Послідовне проведення кількох сеансів дозволяє в ряді випадків звести проблеми до мінімального прояву, а якщо поєднувати мезотерапію з іншими процедурами, ефект може бути і зовсім стовідсотковий.

МЕЗОТЕРАПІЯ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДЛЯ:

  • догляду, лікування і уповільнення процесу старіння шкіри;
  • лікування акне;
  • усунення темних кіл і грижових мішків;
  • усунення розтягів, рубців,  локальних жирових відкладень, целюліту;
  • боротьби з пігментацією;
  • лікування шкіри голови.

МЕЗОТЕРАПІЯ ЛІКУВАННЯ АКНЕ

Акне виникає внаслідок закупорки сальних залоз брудом, пилом, ороговілими частинками шкіри, надлишком шкірного сала та розвитком запального процесу. Лікування акне – досить складний і системний процес. Але після проходженні курсу процедур, які Вам підбере лікар-косметолог, Ваша шкіра стає без запальних висипань, здорова, підтягнута, загоюються рани і зникають застійні плями постакне.

Курс процедур: 4-10 процедур з інтервалом в 1 тиждень.

МЕЗОТЕРАПІЯ ЗОНИ НАВКОЛО ОЧЕЙ

Шкіра навколо очей сама ніжна і чутлива. Незбалансоване харчування, куріння, некоректний домашній догляд і нестача здорового сну швидше за все позначаються на стані шкіри саме периорбітальної ділянки. Дана ділянка вимагає самого делікатного догляду. Мезотерапія – дієвий метод у вирішенні проблем периорбітальної ділянки, таких як синці, мішки, невеликі зморшки і т.д.  Мезококтейлі для периорбітальної ділянки ефективні для процедур спрямованих на омолодження шкіри навколо очей, зменшення набряків, зморшок і темних кіл під очима. Гіалуронова кислота вирішує проблему гідробалансу, а вітаміни, антиоксиданти та інші компоненти, що входять до складу препаратів, сприяють поліпшенню мікроциркуляції і вирівнюванню кольору шкіри.

Курс процедур: 4-8 процедур з інтервалом в 1-2 тижні.

ДВУАДА

Рубці гіпертрофічні (над рівнем шкіри) і атрофічні (нижче поверхні шкіри), а також стрії добре піддаються лікуванню за допомогою унікального методу – Двуади. Дана процедура містить два ферменти, колагеназу і гіалуронідазу. Перший елемент допомагає волокнам колагену оновитися, а саме: руйнує старі і стимулює активне зростання нових. Гіалуронідаза сприяє поліпшенню потоків крові і лімфи в тканинах, допомагає транспортувати активні речовини в глибокі шари дерми, а також полегшує виведення зайвої рідини з організму. Для видимого результату препарат необхідно вводити всередину рубця або стрії. Така процедура підходить для рубців в будь-якій зоні, а також для лікування розтяжок в популярних для їх появи місцях: на стегнах, грудях, спині, ногах, животі, сідницях, руках.

HIGH, MEDIUM, LOW

Мезотерапия High

До складу препарату входить підвищений вміст колагенази, що сприяє підвищенню еластичності шкіри, вирівнює її колір та рельєф.

Даний спосіб застосовується при боротьбі з стріями і для усунення целюліту навіть на пізніх стадіях, де іншими методами практично неможливо отримати виражений ефект. Крім цього, ін’єкції сприяють ефективному відновленню шкірного покриву після хірургічних втручань і ліпосакції, розгладжують рубці після опіків, «старі» та «свіжі» атрофічні, гіпотрофічні і гіпертрофічні рубці.

Мезотерапія Medium

Препарат містить підвищену кількість ліпази, завдяки чому можна безпечно і ефективно скорегувати овал обличчя і контури фігури навіть у важкодоступних зонах. Даний метод за популярністю і результативністю не поступається хірургічній ліпасакціі, але період відновлення після мезотерапії значно менший.

Мезотерапія Low

Містить рівну концентрацію всіх 3 ферментів: ліпази, колагенази, ліази. Метод показує високі результати при набряклості і втрати шкірою еластичності. Сприяє усуненню набрякового целюліту, підвищує пружність шкіри, уповільнює процес старіння і прибирає початкові вікові зміни в області обличчя, шиї та декольте.

Перераховані вище препарати набули широкого поширення у всьому світі завдяки своїй безпечності та ефективності. Закінчивши курс мезотерапії, Ви зможете переконатися на собі у високій якості та результативності даних ін’єкцій!

МЕЗОТЕРАПІЯ ОБЛИЧЧЯ ТА ТІЛА (КОРЕКЦІЯ ЛОКАЛЬНИХ ЖИРОВИХ ВІДКЛАДЕНЬ)

Боротися із зайвими сантиметрами завжди складно. Іноді одного збалансованого харчування і фізичних навантажень не вистачає, щоб вага, а головне сантиметри втрачалися пропорційно. Найчастіше, є особливі зони на тілі, в яких жир «розщеплюється» в останню чергу, або ж «не хоче йти» зовсім. Завдяки інноваційному методу – мезотерапії, як способу корекції локальних жирових відкладень, можна всього за 1 курс прибрати зайві сантиметри.

Тріада

Ефективно скоригувати нижню третину обличчя і тіло допоможе процедура Тріада. Це свого роду ін’єкційне введення ферментів у підшкірну жирову клітковину. Тріада – це комбінація активних речовин: гіалуронідази, ліпази та колагенази, які сприяють зменшенню місцевих накопичень жиру, створюють ефект дренажу, покращують крово – і лімфотік, регенерують колагенові волокна, які надають контур та підтягнуту форму.

За допомогою цієї методики можна позбутися в’ялості шкіри при наявності фіброзних змін, втрати еластичності, набряклості. Також є можливість зменшити накопичення жиру в зоні обличчя, а саме: подвійне підборіддя і жирові пакети під очима. Також, ін’єкції спрямовані на корекцію різних видів целюліту, поліпшення контурів тіла, зменшення застоїв в організмі і як результат – зменшення набряків, омолодження шкіри і нормалізації процесів в її клітинах.

Контакти

Тут ви можете записатись на прийом,
а також дізнатись де ми знаходимось та наші контакти

Записатись на прийом

Після заповнення поля ми зв’яжемось з вами протягом декількох хвилин

Потрібний лікар

Номер телефону
+38097 009 4444
FAX +380 32 237 3943
Адреса
79044, Україна, м. Львів вул. Чупринки, 62
(вхід з вул. Жуковського)
Графік роботи
Пн-Пт 09:30 - 19:00
Сб 09:00 - 15:00
Нд — вихідний